0
تدریس در آسان تجارت

کتاب مالیات بر ارزش افزوده ویژه انبارداران

خانه » دانلود » کتاب مالیات بر ارزش افزوده ویژه انبارداران
قیمت آموزش 9500 تومان
اطلاعات دوره
0 دانشجو دقیقه درس
9500 تومان – خرید

آموزشگاه آسان تجارت

درباره استاد
شرکت آسان تجارت ملل با بیش از 14 سال فعالیت مستمر در زمینه حسابداری ، ارائه مشاوره های مالی و مالیاتی به کلیه کارفرمایان محترم در جهت پیشرفت فعالیت و رونق فضای کسب کار این عزیزان، همواره می کوشد تا بهترین خدمات مالی و مالیاتی را ارائه نماید . دیدگاه ما با برداشتن گام هایی کوچک اما ایمن و خردمندانه تکامل یافته است و معتقدیم که دغدغه های کارفرمای ما، دغدغه ماست.

برچسب‌ها

بیشترین زمان

با بالاترین کیفیت تدریس

اساتید مجرب

بهترین استاد های ایران

ویدیو با کیفیت

دارای ضمانت نامه کیفیت

دسترسی ایمن

تنها خودتان یاد بگیرید

کتاب مالیات بر ارزش افزوده ویژه انبارداران

 

معرفی کتاب مالیات بر ارزش افزوده ویژه انبارداران :

نگارش این کتاب پس از ملاقات من با آقای کشاورز رئیس اتحادیه انبارداران آغاز شد. اتحادیه انبارداران که شهرت آن برای طراحی و سازماندهی واحدهای تجاری باراندازی می باشد که این اتحادیه صادر کننده مجوزهای این نوع کسب و کارهاست. من، سالها قبل در مورد انتشار کتاب­ها مطالعه و برنامه­ریزی کرده بودم ولی زمان اجازه این کار را نمی­داد.

خوشبختانه در چند سال اخیر با وجود دوستان عزیزم در شرکت آسان تجارت ملل وزین که همانند یک تیم فوتبال بصورت هماهنگ و منسجم کار می­کنند و قصدی جز پیروزی و خوب بازی کردن ندارند، وقت کافی داشتم تا انرژی­ام را برای نوشتن سلسله کتابهای اعجوبه مدیریت و اعجوبه مالیاتی اختصاص دهم.

 

 

کتاب مالیات بر ارزش افزوده ویزه انبارداران

 

 

همیشه به دنبال این بودم تا به رموز موفقیت شرکت­ها و افراد موفق در طول این چند دهه پی­ببرم و مشخص کنم علت اینکه این مجموعه­ها چگونه در این چند سال در اوج موفقیت قرار داشتند چه بوده است؟ شاید بدانید که اکثر مجموعه­ های موفق سهم خود را در تغییر روش ها و رشد آگاهی خود و مجموعه شان بدست آورده اند و ثبات و تعصب به روش­های سابق نداشته اند.

 

در این سلسله کتابها راهکارهایی در خصوص کسب تجربه موفقیت برای مدیران جوان توضیح میدهم که چرا و چگونه مسیرهای کاری و فکری شرکت­های موفق یکی شده است.

 

مجموعه اعجوبه مالیاتی نتیجه گفتگوهای متعددی است که بین ممیزین مالیاتی، کارفرماها و تجربه کاری من طی این سالهاست، که موضوعات زیادی را در بر می­گیرد (بعضی از این موضوعات پیش از این مورد توجه من نبوده­اند) و این گفتگوها به من اجازه داد تا تفکراتم را در مورد موضوعاتی که هر مدیری با آنها روبرو می­شود ولی فرصت سازماندهی آن را ندارد، جمع بندی نمایم. امیدوارم مطالب این کتاب بتواند راهکار خوبی برای کسب و کار شما ارائه دهد.

 

 

حتما بخوانید : 

 

 

بیشتر مواقع به نتایج جالبی دست میابم که کارفرمایان هر آنچه از  تجربه شغلی خود  بدست آورده اند هیچ کمکی برای حذف هزینه های مالیاتی نمی شود و یه تعبیر دیگر در پایان دورها های مالی بخش عمده از منافع خود را صرف جرایم و اشتباهات مالیاتی خود میکنند و چیزی جز مبلغ ناچیز در حسابها حاصل تلاشهای شبانه روزی نمی­ماند و احساس بدتری نسبت به دستاوردهای خود پیدا میکنند و روز به روز دچار بی انگیزگی و خود را در گمراهی و نادانستنی ها میبینند خلاصه بی اعتماد به نفسی باعث کنار گیری از شغل میشود و از سوی دیگر فارغ التحصیلان رشته حسابداری توان خیلی خوبی در خصوص رفع دغدغه های کارفرمایان ندارند و بین دانسته ها و انچه ها به صورت تجربی لمس مکنند فاصله زیادی است و این بار بدوش خود کارفرمایان عزیز هست یا باید متحمل هزینه متخصصین مالیاتی شوند .

 

در این کتاب ما به شما کمک میکنیم اعتماد بنفس اولیه را کسب کنید و درک مشخص از مسائل داشته باشید و در آینده نچندان دور به تمرینهای متعدد شما را به جایگاهی برسانیم  تا بخش عمده از مسائل مالیاتی را رفع کنید.

 

 

 

کتاب مالیات بر ارزش افزوده ویزه انبارداران

 

 

راهنمای علمی و کاربردی برای رهایی از اهمالکاری و تنبلی در مسائل مالی و مالیاتی , تا رسیدن به موفقیت و جایگاه مناسب.

 

اول به شما تبریک میگویم که با توجه به تغیرات و تحولات مالیاتی جرات به تغییر داده اید و با تهیه این کتاب نشان دادید که بسیار توانمند و شجاع هستید . تقریبا مطمئنم که برای هر انبار دار ,زمانهایی پیش آمده که تصمیم بگیرد در یک فرصت مناسب تغییر سازنده نسبت به رویه حسابداری  و مالیاتی مشخصی را انجام دهد.

 

 

قسمتی از متن کتاب 

 

تماس تلفنی جمشید

چند روز پیش یکی دوستانم جمشید باهام تماس گرقت و از من درخواست کرد تا برای دو روز آینده وقتی تخصیص بدم تا در مورد مشکل انباری که در شور آباد داره صحبت کنیم، طبق معمول برای ساعت شش در دفتر آسان تجارت وقت اختصاص دادم و جمشید روز دوشنبه با یک ربع تاخیر خودشو به دفتر رسوند.

 

سلام جمشید چه خبر؟ (این شروع و روشی هست که با اطرافیانم برقرار میکنم و اونها هم با سلام خوبم و ممنون پاسخ میدادن ولی اینبار فرق داشت و پاسخ جمشید منم بهم ریخت).

 

سلام حامد خوب نیستم و باید بهم بگی چکار کنم؟؟

 

وا چی رو چکار کنی ؟

اجازه بدید جمشید رو بیشتر معرفی کنم، جمشید یکی از دوستان منه، یه پیرمرد قد بلند و سپید مو که خیلی هم خوشتیپ و شوخ طبعه. مهمترین نکته جمشید تیکه کلامش ” آره قربونت بشم “. جمشید یه بار اندازه (یه بنگاه تجاری نگهداری از کالا داره) یعنی در قبال نگهداری و انبار کالای تجار و تولیدکنندگان و توزیع اقلام، درآمد کسب میکنه و تا سالها قبل درآمد خیلی خوبی هم داشت ولی الان با توجه به کاهش حجم کالاهای وارداتی و تولیدات این امر محقق نشده و جالبه بدونید هر وقت درخصوص مالیات به مشکل بر میخوره سراغ مجموعه ما میاد و یه عالمه راه کار مالیاتی میگیره ولی مجدداً کار خودش رو انجام میده.

 

اینبار داستان فرق داشت و جمشید لبخند همیشگی وآرامش قبل رو نداشت .

از جمشید خواستم با حوصله آنچه که گذشته رو برام تشریح کنه.

 

جمشید گفت: انبار رو سال ۱۳۸۵ اجاره کردم و هرسال مالیات پرداخت میکردم و تا چند ساله گذشته هیچ مشکلی نداشتم و درصدی به مالیات سال گذشتم اضافه میشد. خاطرم هست برای سال ۱۳۹۳ مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۴تومان بود و برای سال ۱۳۹۴ مبلغ ۰۰۰/۶۰۰/۱۵تومان شد.  ولی چند روز پیش (به تاریخ ۰۱/۰۸/۱۳۹۷) از طرف دارایی شهر ری (سازمان امور مالیاتی) زنگ زدند و گفتند که باید برم دارایی. رفتم قسمت همیشگی که ممیز مالیاتیم بود که گفت: طبقه دوم مربوط به مالیات عملکرد یا مالیات بر مشاغل هست و برای این موضوع باید به طبقه چهارم که مربوط به ارزش افزوده هست مراجعه کنم. وقتی رفتم قسمت ارزش افزوده، گفتند مبلغ مالیات شما ۰۰۰/۰۰۰/۲۴۸ تومن میشه یعنی به اندازه سودی که در این ۸ سال (یعنی از ۰۱/۰۷/۱۳۸۸ تا ۲۹/۱۲/۱۳۹۵) کسب کردم.

 

 

با تعجب پرسیدم: جمشید تو واقعاً نسبت به این موضوع که، ارزش افزوده از مالیات جدا هست آگاه نبودی ؟؟؟!!!

 

جمشید در حالی که لبخند تلخی رو به لب داشت گفت: خوب اینو من از کجا باید میدونستم.

 

برای دانلود رایگان ۲۰ صفحه از کتاب بصورت الکترونیکی فرم زیر را تکمیل کنید

۹۵۰۰ تومان – خرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش های مرتبط

0

محصول آموزشی اکسل مقدماتی

اطلاعات آموزش
0 دانشجو 9900 تومان
1

برنامه تایم شیت پرسنل

اطلاعات آموزش
1 دانشجو 39000 تومان
0

دوره جامع آموزش مالیات مشاغل

اطلاعات آموزش
0 دانشجو 800000 تومان